RSS
 

כל הכבוד לצה״ל

08 14:42
מש"קית קישור

מש"קית קישור

שלום חברים, שוב ג'וני, והפעם אני רוצה לעדכן אתכם בדברים שמתרחשים בחיי ממש עכשיו.

תמיד אהבתי לדבר, גם עם אנשים שאני לא בדיוק מכיר, מעולם לא הייתה לי בעיה לזרום בשיחה עם אדם חדש. הסיפור הזה, שקרה ביום ראשון האחרון, הוא דוגמה מצויינת לזה. אני כמובן אעדכן אתכם בהתקדמותו. כפי שאמרתי יום ראשון, שעת ערב, ואני יצאתי לסיבוב בגן עם הכלבים שלי (שני פיקנזים מדהימים, שמם בישראל: וויסקי ורודי). כבכל טיול עם הכלבים השיעמום תוקף אותי, אני כהרגלי מתקשר לחברי לירון, והוא כהרגלו עסוק ומסנן. אני מטייל בגן, חושב מחשבות כשלפתע קוטע אותן הנייד עם צלצולה של ליידי גאגא. מספר חסוי, תמיד אני מתרגש כאשר אני עונה לחסוי, מדמיין לעצמי מי זה יכול להיות. ״שלום, יהונתן״ נשמע הקול הכי חמוד ואלוהי ששמעתי אי פעם.

״מדברת מיטל, מש״קית הקישור שלך״. ״שלום מיטל״ עניתי בטון הכי נחמד שיכולתי לגייס, במה אוכל לעזור לך?״ ״אני צריכה שתמלא שאלון פרטים אישיים, ותשלח אלי, בסדר?״ חשבתי איך למשוך את הזמן, והתחלתי להסביר לה שאני ממש עסוק, כי אני לומד באוניברסיטה (כן, זה היה ניסיון עלוב לעשות רושם) "מה, אתה לא יכול להקדיש לי דקה מזמנך?״ שאלה בקול מתחנחן ומלאכי. השיחה התארכה עוד ועוד, דיברנו על הכול, לא שמתי לב שאני מדבר איתה כבר שעתיים, הספקתי לחזור הביתה עם הכלבים, ולגמרי שכחתי ללמוד למבחן שיערך עוד יומיים. היא הייתה צריכה ללכת, ואני באתי לנתק כשאמרה: ״מה, אחרי כל השיחה הזו, אתה אפילו לא מתכוון לבקש ממני את מספר הנייד שלי?״ היא ניסתה להישמע נוזפת, אבל זה רק הדגיש את קולה החמוד. הייתי בטוח כי פלרטוט הוא חלק מעבודתה של מש"קית הקישור, לא ידעתי שזה במיוחד עבורי.

החלפנו מספרים, ועשר דקות אח״כ כבר סיפרתי לחברים על מש״קית הקישור המדהימה, שסחפה אותי לשיחה של שעתים. אני חייב להודות שהתאכזבתי מהתגובות, אנשים אמרו דברים מגעילים כמו: "אם יש לה קול כזה חמוד, היא בטח שמנה״. העדפתי להתעלם, ולשמור איתה על קשר, החלטתי שגם אם היא הבחורה הכי מכוערת בעולם, אני אצא איתה, כי בחורה כזאת: אינטלינטית, מצחיקה, וקלילה לא מוצאים בשום מקום.

עוד באותו הערב דיברנו, והשיחה נמשכה עד השעות הקטנות של הלילה, צחקנו, התווכחנו, ואפילו שרנו עד הבוקר. היא רצתה להיפגש כבר, וגם אני רציתי לראות אותה, אבל קינן בי פחד, פחד שמא היא באמת מכוערת ברמה כזו שלא אמשך אליה בשום צורה. לאחר התייעצויות החלטתי לפתוח את ה״ספרפנים״ שלה, ולראות אחת ולתמיד, לדעת איך היא נראית. התמהמהתי גם בזה. יכול להיות שאני כזה שטחי? עד כי אני לא מסוגל לצאת עם בחורה שהאופי שלה כל כך מושך אותי, רק בגלל הפחד שאולי היא לא לטעמי? החלטתי לחכות. אנחנו כבר כמה ימים בקשר טלפוני, ויום רביעי הזה אנחנו אמורים להיפגש, כשניפגש אני מבטיח שאעדכן אתכם, ועד אז… טיפים ורעיונות לא יוכלו להפריע!

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.

 1. גבר גבר

  12 במאי 2011 ב- 21:25

  אחלה אתר, תמשיכו להעלות פוסטים.

   
 2. שלי

  16 במאי 2011 ב- 10:19

  כתיבה יפה מאוד! מחכה לרשומות הבאות