RSS
 

כל הכבוד לצה"ל – התפתחויות

09 0:33
מש"קית קישור וירטואלית

זאת, מש"קית קישור!

אהלן חברים, כהרגלי בקודש חזרתי אליכם עם עידכונים חמים לגבי המשך הקשר שלי עם מיטל, מש"קית הקישור. לפני שאני אעדכן על המשך הסיפור עם מיטל, אני רוצה לעדכן אתכם שבחורה חמודה בשם רבקה שלומדת איתי באוניברסיטה רוצה שאשב איתה ללמוד למבחנים, ודי התקרבנו בזמן האחרון, מעניין אם זה יוביל למשהו, אני מרגיש שיש מתח קל בינינו (בצורה חיובית) אבל לא יודע אם זה הדדי, מבטיח לעדכן ברגע שאגלה.. בכל מקרה, הפגישה שלי ושל מיטל נדחתה עקב הקפצה שלה לתורנות לילה בבסיס, כך שבמקום להפגש המשכנו לשמור על קשר טלפוני רציף. במהלך הקשר הזה מצאתי בה כמה חסרונות , ואני בטוח שגם היא בי, כנראה שאף אחד לא מושלם, אך זה רק הפך את השיחות בנינו ליותר מעניינות, אולם אחרי התגלית האחרונה אני בספק לגבי המשך הקשר, ואלה הם עיקרי הדברים. יום שבת דיברנו בטלפון, והשיחה גלשה לנושא היחיד שנמנענו מלדבר עליו, מיניות, האמת שהיא זו שהובילה את המהלך, כשהתחלנו בוויכוח על תדמית האישה.

אני אמרתי שאני לא חושב שאישה "שמבלה" עם הרבה גברים צריכה להיקרא בכול מיני שמות וכינויי גנאי, והיא בניגוד אלי דיברה על כך שזה מוריד מכבודה. אני לא יודע מי צודק, אבל במהלך הויכוח גילינו פרטים די אינטימים אחד על השניה. הפרטים העסיסיים יותר באו מיד בעקבות הויכוח, ונראה היה כי יש לה לא מעט ניסיון בתחום הזה, היא סיפרה, שיתפה.. ממש לא חסכה בהפגנת הידע. בחורה כזו בדיוק אני צריך כרגע (החברה הקודמת שלי הייתה מאוד בעייתית בתחומים הללו, אבל עליה אפשר לכתוב כבר ספר, ולא בלוג) אלו היו כמה ימים של שיחות טלפון אינטנסיביות. היא כבר הספיקה לראות תמונות שלי "בספרפנים", ועושה רושם שהיא התלהבה, אני לעומתה עדיין סירבתי להרוס את מודל השלמות שיצרתי בראשי, ולכן לא בדקתי "בספרפנים" איך היא נראית.

בימים שבאו לאחר מכן, דיברנו שעות על גבי שעות בטלפון, וכול הזמן ניסנו למצוא זמן טוב בשביל להיפגש, מסתבר שזו משימה קשה יותר משחשבתי. לאט לאט ובהדרגה השיחות החלו לקבל אופי יותר ויותר מיני. האינסטינקט הגברי שלי השתלט עלי, הפכתי ללהוט והרצון לפגוש אותה גבר.

ההודעות שקבלתי ממנה לא השאירו מקום לספק באשר לאופי המפגש, ויום רביעי הקרוב הוא היה אמור להתקיים. למה אני אומר היה אמור? אתם בוודאי שואלים, ובכן התשובה פשוטה. אתמול בלילה קיבלתי הודעה ממיטל: "ער? יש לי משהו לספר לך". התקשרתי אליה והייתי די טרוד מהעניין. היא ענתה, ודיברה בלחש: "אתה ממש לא הולך לאהוב את מה שיש לי לספר לך…" אני מסוקרן ומפוחד, מחכה שתנחית איזו מכה, ואז היא הנחיתה: "אני בתולה" היא אמרה, אבן ירדה לי מהלב. חשבתי כבר שקרה משהו נורא, על אף ההקלה ליוותה אותי תחושה לא נעימה שהפריעה לי, עוד לא נפגשנו, וכבר היא משקרת. המצאתי תירוץ, שאני יוצא עם חברים. קשה לי להפגש איתה, ולדעת שבמשך שבוע היא שיקרה לי בפנים. הייתי צריך לחשוב על זה קצת, ולראות אם יש לקשר הזה סיכויי בכלל… אולי כדאי שאתחיל להשקיע יותר בלמידה למבחנים, שבאים עלי לרעה, ופחות במסביב. ואולי זה הזמן לבדוק איך היא נראית ב-"ספרפנים"..

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.