RSS
 

החברים של החברה שלי

12 17:45
בר בי קיו

על האש עם חברים

מערכת יחסים רצינית, יכול להיות שאני נמצא כרגע באחת כזאת? איך אפשר לדעת מתי אתם כבר לא "יוצאים", אלא ממש זוג? אני מאמין שאחד הסימנים הוא, כאשר אתה מוזמן לפגוש את החברים של בת הזוג. אני, הגעתי לשלב הזה מוקדם מהצפוי, לאחר דייט אחד בלבד מצאתי את עצמי חוגג את עצמאותה של ישראל, עם חבריה של ויקי, עליה סופר פעם קודמת. החוויה לא הייתה שלילית בכלל, להיפך; מאוד נהנתי מהמפגש, חוג החברים שלה כלל אנשים מצחיקים ונחמדים, אולם השאלה שהטרידה אותי הייתה מה זה אומר על מערכת היחסים בנינו אם בכלל?

יום לאחר הדייט עם ויקי בחוף הים, היה זה יום הזיכרון, ומיד לאחריו יום העצמאות. אני תכננתי ללמוד למבחן שיהיה לי ביום חמישי, ולכן גם לא תכננתי לצאת לבלות (כן, אני חננה), ובכל זאת שלחתי לויקי הודעה, שבה שאלתי אותה אם היא נהנתה בדייט. היא ענתה שכן, ושאלה אותי אם יש לי תוכניות ליום העצמאות. חילופי הדברים היו זריזים, והיא שאלה אם אני רוצה לבוא למצלה (מנגל בעברית). אני שבאותה שניה הייתי קליל, זורם, ומבסוט מהרגיל, הסכמתי להצטרף (לירון החליט שילך להופעתו של אברהם טל, שהופיע בעירו), אולם ככל שהתקרב מועד המצלה, הרעיון נראה לי גרוע יותר, המבחנים, הלימודים, העייפות, והכבדות שלי מנעו ממני את הרצון ללכת, אבל התחייבתי, ואני לא אחד שמבטל בדקה ה-90. הגעתי לביתה, וחכיתי שתרד. נסענו לבית של חברה שלה, ולפני שנכנסנו היא עצרה אותי, ואמרה: "יש לי כמה דברים להגיד, לפני שאנחנו נכנסים". היא המשיכה לדבר "קודם כול יש לי חברה". אוקי… חשבתי גם לי יש חבר. "לחברה הזאת יש חברה", אמרה כאילו זה אמור להפריע לי. הבטתי בה במבט שואל, "אתה מבין, הן בנות זוג… ביחד". עכשיו רק נפל לי האסימון. "ככה שתהיה מוכן לזה, והדבר השני הוא, שיש בחור אחד שבא, והוא די חסר טאקט, ככה שאל תעלב ממנו, אם הוא מעיר ההערה לא במקום". האמת שזה די הטריד אותי, אני לא סובל שמעירים הערות מביכות, שתוקעות אותך, ולא משאירות לך יכולת לענות. הדבר היחיד שנותר לך לעשות במקרה כזה הוא רק לחייך כמו מטומטם, ואני שונא לחייך כמו מטומטם.

מייד ברגע בו נכנסתי לבית החברה, קלטתי למי התכוונה ויקי. הוא היה מוזנח, לבוש בסנדלים וחולצת טריקו קרועה במקצת. לחצתי לו את היד, והצגתי את עצמי בזריזות, כדי לא לתת לו את הזמן להעיר הערה לא במקום, אבל לא הספקתי. "אתם חברים רשמית?" שאל, לא הספקתי לענות והוא המשיך "או שאתם ידידים פלוס סקס". אני רק חייכתי כמו מטוטם. היא עשתה לי סיור בבית, והובילה אותי לחברים שבחוץ, שהכינו את הבשר, הם בניגוד לפוץ חסר הטאקט שישב בפנים, דווקא היו נחמדים מאוד. התיישבנו סביב השולחן. האוירה הייתה נחמדה, קצת צחוקים שלא ממש הייתי קשור אליהם כשדקל (הפוץ חסר הטאקט) ניגש אליי "תראה איזה מוזנח התלבשת, לפחות לעומתי" אמר. אני באמת מנסה להבין את ההומור הזה, אני שבאתי עם מכנסיים מחוייטים, וחולצה מכופתרת, התגלחתי למשעי, והתבשמתי בבושם יקר, מקבל הערה, צינית ככל שתהיה, על הזנחה? השתדלתי להתעלם ולהנות משארית הערב. עברתי את המשימה בהצלחה, הערב חלף ללא תקלות מיוחדות, נראה היה שהצלחתי לעשות את הרושם הנכון, ולהתחבב על החברים. הקפצתי אותה חזרה לביתה, היא נתנה לי נשיקה אחת, היא באמת יודעת לנשק טוב, אמרה לילה טוב, ויצאה מהאוטו. אני חייב להודות שאחרי שכבר פגשתי את החברים שלה, ציפיתי שהערב יגמר קצת אחרת, לא יותר מידי אחרת, אבל לפחות קצת אחרת. אפשר להגיד שסיימתי ערב מהנה מאוכזב במקצת.

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.