RSS
 

אין כניסה

15 3:32
אין כניסה

אין כניסה

מערכת היחסים שלי ושל ויקי, התחממה במקצת, שיחות הטלפון התארכו ואפילו הרגשות התפתחו. אני עדיין לא יודע בדיוק להגדיר את המצב בינינו, אבל אני יכול לכתוב לכם עידכון קצר מהדייט השלישי שלנו.

לפני יומיים דיברנו בטלפון, והייתה אוירה קצת מתוחה, השיחה סבבה בעיקר סביב זה שבדייט הראשון שלנו יחד, עניתי לשיחות טלפון רבות. הנקודה הזאת הפריעה לה מאוד, ואני פחות הבנתי על מה כל העצבים, ובכל זאת ניסיתי להבין את מה שהיא אומרת. השיחה הסתיימה באותה צורה מתוחה שהתחילה בה, כשהסיכום הוא שהיא מחר תדבר איתי לגבי הערב. אני יצאתי בתחושה שהיא לא תתקשר, בגלל כל  העצבים שחטפה מהשיחה האחרונה, אולם יום למחרת קיבלתי שיחת טלפון ממנה, והיא ביקשה ממני שאבוא לפגוש אותה בפאב, שם היא יושבת עם חברים. אני התבאסתי שלא יצא לנו להיות לבד, אבל שמחתי על ההזדמנות לראות אותה.

הגעתי לפאב קצת באיחור, וקלטתי אותה יושבת עם זוג חברים אותם כבר פגשתי בדייט השני, כשהוזמנתי למצלה (מנגל בעברית), בו גם הם נכחו. בפאב היה נחמד, האוירה הייתה כיפית, ונראה שהדברים מתנהלים בצורה הטובה ביותר. לקראת השעה 12 הם התכוונו לצאת, ואני הצעתי לויקי לבוא למקום שקט יותר, ושאח"כ אקפיץ אותה הביתה. היא רצתה לבוא לראות את הבית שלי, אז נסענו אלי הביתה. כשהגענו לחדר שלי היא התנפלה בנשיקות מלאות תשוקה, נפלנו על המיטה שלי כרוכים אחד בשניה. היא ידעה את העבודה, בחיים לא הייתי עם בחורה שיודעת לגעת ולנשק כל כך טוב, ואז בשיא הלהט והתשוקה בדיוק כשאני בא להוריד לה את החולצה, היא עוצרת אותי. "די אנחנו נסחפים" אמרה, "לא, אנחנו דוקא ממש בסדר" עניתי כשעיני בוערות מתשוקה. "אני רוצה שנשכב מחובקים ונדבר…" אמרה בהחלטיות. "לא!" חשבתי לעצמי רק לא לשכב ולדבר. 

שכבנו מחובקים ודיברנו. "תגיד" שאלה  "הייתה מסוגל לצאת  עם כמה בנות במקביל, מבלי שהאחת תדע על השניה?" שאלה אותי. "מה התשובה שאני צריך לענות כדי לקדם פה את העניינים?" חשבתי לעצמי שעה שחיבקתי אותה. השיחה נמשכה כמה שעות טובות בהן אני מחבק אותה, ומתקשה להתרכז בשיחה עצמה. בסוף הערב לקחתי אותה לביתה. כשהיא ירדה מהאוטו חשבתי שאני חייב לראות אותה שוב, אולי בכל זאת היא הצליחה להשיג את המטרה שלה…

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.

 1. צליל

  17 במאי 2011 ב- 19:33

  מי עונה לכל כך הרבה שיחות טלפון בדייייייט????
  והיא נשמעת ממש חמודה 🙂

   
 2. GOD

  17 במאי 2011 ב- 19:41

  מסכים איתך צליל, אם בחורה היתה עונה כל הדייט לשיחות סביר שהייתי מקבל את זה לא יפה. זה מתפרש כסוג של חוסר כבוד.

  לירון

   
 3. צליל

  17 במאי 2011 ב- 20:00

  נכון !!! אני הייתי חושבת פעמיים על דייט שני איתו
  וזה שהיא זרמה והסכימה אומר שהיא חמודה!!!
  אז זרום גם אתה ותפסיק להיות לחוץ ולגבי הסקס (הפרסום האחרון) תזרום ! וחוץ מזה זה היה פגישה 3 שלכם לא??? אז תנוח

   
 4. שלי

  22 במאי 2011 ב- 8:59

  אחלה סוף. אהבתי את הערך המוסף בסיפור….