RSS
 

אין מוצא

16 18:01
ללא מוצא

ללא מוצא

הקשר שלי ושל ויקי התפתח מהר, היא כבר באה לישון אצלי, פגשתי את החברים שלה, ואפילו נהייתי כבר חלק מהקבוצה שלהם, אבל משהו בהתנהגות של ויקי נורא הציק לי. למען האמת הייתה זו העובדה שאמרה הרבה משפטים שהזכירו לי את האקסית שלי, ומצד שני אני חושש שאולי הבעיה היא בי. המפגשים האינטימים שלנו, העלו בי שאלות לגבי סקס, ומיקומו במערכת יחסים, את התשובות לשאלות ששאלתי את עצמי, מצאתי ורציתי לשתף אותן אתכם.

 

היא שוב כמו בפעם הקודמת, באה אלי והתחלנו להיכנס לאוירה אינטמית, ושוב היא שמה לי ברקס. אני כבר התחלתי להתעצבן מכל העניין, נכון זכותה לא לשכב איתי, וזכותה לעצור מתי שהיא רוצה, אולם גם לי יש צד בסיפור הזה, ונכון למועד כתיבת הרשומה הזאת, זה צד מתוסכל מאוד.כל הזמן היא אומרת שנפגעה בעבר מגברים שחיפשו רק סקס, ואז עזבו אותה, ולכן כעת היא לא רוצה שהמקרה יחזור על עצמו איתי. דעתי האישית, ואני יודע שיתכן כי היא תעורר גל מחאה כנגדי, אבל אומר אותה בכל זאת. דעתי היא שסקס לא משחק תפקיד מהותי בקשר. לדעתי מין צריך להיות כמובן מאליו בתוך כל מערכת יחסים רומנטית. ויקי מנסה ל"שבות" אותי בכך שתגרור אותי עם הסקס, אבל ההשפעה הנוצרת בעקבות התנהגות זו, הפוכה לגמרי, לפחות במקרה שלי. לצורך ההסבר בואו נצא מנקודת הנחה שאני מחפש ממנה רק סקס ותו לא, עצם העובדה שהיא גוררת אותי ככה יגרום לי לרצות אותה בשביל דברים אחרים? התשובה היא לא, ברגע שהיא מעלה את הרצון לסקס, אז היא היחידה שהופכת את הסקס לחלק עיקרי במערכת יחסים, ולמטרה מרכזית. היא מחדירה בי את התחושה שאני חייב לשכב איתה, ואז מציבה בפני את האתגר שאני חייב לעמוד בו, לעומת זאת אם היינו זורמים בקצב שגרתי, והסקס היה מגיע בזמן שהוא צריך להגיע ללא עיכובים, ומשיכות מיותרות, אז גם הסקס לא היה הופך למשהו כל כך חשוב, ואני שבטח לא הייתי מחליט אם להיפרד או לא על סמך זה. באשר לטענה שהיא כבר נפגעה מגברים בעבר. אני רוצה לשאול אתכם, האנשים שקראו את שאר הרשומות, אני לא נפגעתי מבחורות בעבר? הרי כל הבלוג הזה הוא תוצאה של אכזבות חוזרות ונשנות, מהמין הנשי. אני, בניגוד אליה לא מוציא את "השריטות" שלי על הקשר, ובטח שלא מתנה דברים שגרתיים בקשר כמו אינטימיות, בקשרים הקודמים שלי עם בנות.

אסכם את דבריי בזה, אני לא חושב שצריך למהר עם קיום יחסי מין במערכת יחסים, אבל אני כן מאמין שאסור שפגיעות, ואכזבות מהעבר יבואו על חשבון הקשרים הנוכחיים. אני ממליץ לאנשים, להפסי את המהומה הזו שעושים מהסקס, ופשוט לזרום בקשר בצורה קלילה. לעכב את המגע האינטימי בכוונה, רק יוצר תחושת תסכול אצל בן הזוג (מנסיון רע), וגורם לו לרצות להגיע לנקודה הזאת כמה שיותר מהר. לאנשים שחוששים מפרידה לאחר ששכבו עם בן זוגם, אני בטוח שגם אתם שמעתם את המושג נבואה שמגשימה את עצמה.

 
2 תגובות

פורסם ב- כללי   תגים: , , , ,   

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.

 1. צליל

  17 במאי 2011 ב- 19:30

  אתה חייב לדבר איתה שוב על כל זה !!!
  בא לך עליה ??? אז לא לוותר ותגיד לה מה אתה חושב על זה
  וכןןןן סקס הוא כן עיקרי וחשוב לבנות פשוט תדע איך לדבר איתה על זה וזה יסתדר לכם

   
 2. JordenK

  18 במאי 2011 ב- 0:55

  אני חושבת שאתה צריך להבין את העובדה שלפעמים פחדים וחששות טבועים כל-כך עמוק באדם שלפעמים הוא לא מסוגל, או לפחות קשה לו, להתגבר עליהם במהירות או בכלל.

  אני מבינה את התסכול שלך, אבל אתה צריך להבין שגם אנחנו מתוסכלות.
  בחורה שכבר מספר פעמים בחייה הכירה בחור, שכבה איתו, וכמעט מיד לאחר מכן הוא נעלם מחייה, כנראה מצולקת, במידה זו או אחרת.

  הצלקות האלה לא בהכרח באות על חשבון קשרים נוכחיים אך לפעמים מקשות את הכניסה אליהם, ואני מאמינה שאם הקשר בין שני בני הזוג מספיק חזק אז הצד המצולק יוכל לעבור הלאה, בקצב זה או אחר.

  לפעמים, בזמן תסכול, קשה לראות בבירור גם את התסכול של הצד השני, אבל אם רוצים שהקשר ימשיך ויגדל להיות בריא, חייבים להסתכל.