RSS
 

חוק היובש

20 14:11
dry3

במקום נשיקה קבלתי ניקור

עדיין לא החלטתי מה אני אעשה עם ויקי. היא חוזרת לדרום לאוניברסיטה, ואני נשארתי עם מחשבות ותהיות לגבי הקשר שלנו. ויקי היא דוגמה לבחורה משוחררת, שיודעת לא ללחוץ ולחנוק. דוגמה מנוגדת לכך נקראת מלי, והיא סטודנטית מהאוניברסיטה בה אני לומד, ובמקרה גם גרה בעיר הולדתי. הכרתי אותה לגמרי במקרה "בספרפנים", והיה נחמד לצ'וטט איתה בזמן שיעורים משעממים, אולם רק לאחר שכבר היינו בקשר התברר לי, שהיא משוגעת.

את מלי הייתי רואה הרבה במקומות ציבוריים באוניברסיטה. היא עסקנית פוליטית באוניברסיטה, שנהנית ליצור קשרים עם אנשים מתוך מחשבה שזה ישתלם לה מאוחר יותר. היה לה תפקיד זוטר באיזו ועדת שקר כלשהו באגודה. תמיד ציער אותי לראות כל כך הרבה כספים נשפכים על שטויות כמו פליירים, ושלטי חוצות, במקום שהכסף יגיע לסטודנטים, אבל זה לרשומה אחרת. המקרה שלי איתה, היה בשיעור משעמם למדי כשקבלתי הודעה לנייד, שמלי הוסיפה אותי לחברים שלה ב"ספרפנים". לקחו לי כמה שניות להיזכר מי זאת בכלל, או מה היא עושה ב"ספרפנים" שלי, ומחיפוש בתמונות שלה זיהיתי אותה כמכרה, ואישרתי אותה. תחילה  שוחחנו רבות, בעיקר על אגודת הסטודנטים, ועל הפוליטיקה הפנימית של האגודה, לאחר שבוע בערך של ציטוטים היא בצורה "עדינה" רמזה לי שהיא רוצה לעבור לטלפון. עברנו לטלפון, וכבר בשיחה הראשונה הבנתי שמשהו לא בסדר בחשיבה שלה. מלי סיפרה לי שהחבר הקודם שלה יצא איתה "ממניעים פוליטיים", ולכן זה נגמר בינם. הכותבת הייתה על הקיר בהדגשה עם קו מתחת, ואני סירבתי לראות.

הדייט הראשון שלנו, התחיל ממש נחמד. יום שישי בערב, יצאנו למסעדה נחמדה בקיבוץ קטן, השיחה הייתה עניינית, וסה"כ נראה היה שיש לקשר פוטנציאל. בסוף הערב הורדתי אותה בביתה, לפני שיצאה מהאוטו קרבתי את פניי לפניה, היא לא התנגדה, ואף נישקה אותי… בעצם לא בדיוק נישקה, אלא עשתה משהו שדמה יותר לניקור. הנשיקה הייתה כל כך מרוחקת, וכל כך קרה עד שבכלל לא הייתי בטוח שזו הייתה נשיקה. ניסיתי להגיד לה לילה טוב כשדלת האוטו נטרקה בפניי, ואם חששתם לרגע שכך מסתיים הדייט הטראגי, אז אני יכול להרגיע אתכם שכבר בדרך הביתה קיבלתי מסרון (אס-אמ-אס בעברית) ממנה שאומר "אני מצטערת על סוף הערב, פשוט יש לי פחד מאינטימיות". אני רק חשבתי לעצמי "לאיזו צרה דחפת את עצמך הפעם?"

המשכנו לשמור על קשר, ואף נפגשנו באוניברסיטה מספר פעמים. המסרונים שלה נהיו יותר אינטנסיביים ממרתון שר הטבעות, כל מיני מסורנים בסגנון של "אתה ממש נכנסת לי ללב" (גילוי נאות היה לנו רק דייט אחד, ומפגש אחד באוניברסיטה), או מסרונים כמו "היה לי מבחן היום, ואתה אפילו לא מתקשר לשאול איך היה!" (בד"כ להודעות כעוסות הייתה מוסיפה חייכן עצבני שנראה ככה :ו ). הסטטיסטיקה הראתה שככל שנפגשנו פחות, ועשינו פחות כך המסרונים היו יותר דביקים ומחויכים. באמת שהיה לי קשה כבר לשמוע על כל הועדות באגודת הסטודנטים, ועל הצעדים האנטי דמוקרטים שנעשים באגודה מידי יום (בטח עכשיו אתם לא יכולים לישון בלילה, כשהדמוקרטיה היציבה של האגודה מתערערת ממש מתחת לאפכם).

חתכתי את הקשר אחרי שבועיים בלבד, ואני לא מצטער על כך. היא כעסה קצת, והתגברה בסוף, אפילו ראיתי ב"ספרפנים" שלה, שהיא נמצאת במערכת יחסים חדשה, אני עדיין מחפש את זאת שתוכל להיות בקשר איתי, בלי קריזות, בלי שריטות והכי חשוב, בלי פוליטיקה

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.

 1. טל

  20 במאי 2011 ב- 22:27

  מצויין, אהבתי.

  אמשיך לעקוב 🙂

  *:ו

   
 2. LEGENDARYGIRL

  21 במאי 2011 ב- 22:06

  אחי, לדעתי אתה מייצג את נקודת הראות הקצת עקומה, והקצת דורשת-נואשת. תרגיע, אל תהיהי דביקי מדיי ושלא יהיו לך ציפיות או דרישות כמו תותח שקט, אבל תותח יורה בכל זאת… ותיהיה מוכן להכל. גם לנשיכות.
  זהו.

   
 3. JordenK

  21 במאי 2011 ב- 23:26

  צר לי לבשר לך, אך גברת מלי הנחמדת פשוט לא סגורה על עצמה. אני בעצמי הייתי שם עד לא מזמן, וכשבחורה לא סגורה על עצמה היא לא יכולה לנסות לפתח קשר רומנטי. זה פשוט לא עובד.