RSS
 

צרות של עשירים

22 12:22
צרות של עשירים

גם צרות של עשירים, הן עדיין צרות

זוכרים את מיטל, מש"קית הקישור שלי? אחרי הרבה זמן של שיחות ידידותיות, ואחרי שהקשר שלי עם ויקי נכנס למצב הקפאה. קיבלתי ממיטל שיחה, ובמהלך השיחה הוזמנתי אליה לראות סרט. אני חשבתי שהכוונות שלה תמימות, ולכן הסכמתי לבוא. היא לצערי לא ראתה את הדברים כמוני, מה שהביא אותי להרבה שאלות לגבי סקס חסר משמעות-סטוץ, והשלכותיו על האדם, ולא זאת לא עבודה בפסיכולוגיה סתם תובנות שהגעתי אליהם בדרך חזרה הביתה, כשאני שר באוטו בקולי קולות את השיר, "רומן על-הפנים", של ליידי גאגא.

השעה הייתה עשר בלילה, כשיצאתי מביתי לכיוון ביתה של מיטל, למרות שהבהרתי לה שהמצב בנינו הוא ידידותי בלבד, לא יכלו שלא להתעורר בי ספקות לגבי משמעות ההזמנה. בחצי הדרך לשם כבר הבנתי שההורים בחו"ל, ושאין אף אחד בבית. הגעתי לבניין, ועליתי במדרגות לדירה שלה, עם כל קומה שעליתי הרעיון נראה לי יותר ויותר גרוע. הגעתי לדלת, ודפקתי קלות. מחשבות רצות לגבי, "הבליינד-דייט", הזה שנראה לי יותר כמו הרפתקה לילית יום לפני מבחן. הדלת נפתחת בחורה ממושקפת עומדת מולי, ומביטה במבט של סימן שאלה. "היי, זה ג'וני, באתי למיטל" אמרתי, ולא הבנתי למה אמרתי "זה", כשבפירוש התכוונתי לעצמי. היא המשיכה להביט בי עוד דקה ארוכה, ואני חשבתי שהיא כבר חרשת, כשהיא סגרה את הדלת בפניי, וצרחה "מייייטללללללל", בעוצמה כזאת שחשבתי שהיא צורחת לי באוזן. לאחר מספר שניות הדלת שוב נפתח, ובבית עמדה בחורה שמנמנה, עם שיער מתולתל. "סוף סוף רואים אותך", הכריזה, ואני לא ידעתי ממש מה לענות על זה. היא הזמינה אותי להיכנס, ואני חשתי תחושת הקלה כשהבנתי שאחותה נמצאת בבית, ככה שאין סיכוי שהיא מתכננת משהו לא תקין (התברר לי מהר מאוד שטעיתי). ישבנו בחדר, והיא הפעילה את הסרט.  

אני עוצר את המשכו התקין של הבלוג, כדי לתאר כמה מהמעשים היותר מעצבנים שקרו באותו הערב. הסרט רץ, משום מה היה לה מעין הרגל מגונה כזה לחזור אחרי כל משפט בסרט שנאמר במבטא שונה, לדוגמה השחקן מדבר במבטא בריטי, והיא חוזרת אחריו במבטא בריטי גם כן. אתם בוודאי יכולים לתאר לעצמכם את הסבל הצרוף שחשתי, כאשר הייתה סצנה שהתרחשה באו"ם. דבר מעצבן נוסף היה, הדרישה שלה שאני אצחק מן הסרט. הסרט לא היה מצחיק, ולפיכך נאלצתי לגחך כמו אידיוט בכל קטע שהתיימר להצחיק, או לחילופין לסבול הערות כמו: "אתה יבש", "קרה משהו, שאתה כזה רציני?" אכן מראות קשים.

אמצע הסרט, ואני כבר מתפלל שיגיע סופו, כשפתאום היא התחילה לעשות לי נעים ביד. נעים ביד זאת נקודת החולשה שלי, אני פשוט לא יכול להתנגד לתחושת הציפורניים המרפרפות לי על היד, משם זה כבר זרם לחיבוקים, נשיקות, הורדת בגדים וכן הלאה. אני אחסוך מכם את תיאורי האקט עצמו, רק אגיד שלכל אורך האקט היו לי ספקות, והסיבה היחידה שזרמתי עם זה, היא עקב היותי גבר.

שכבתי על מיטתה, והצטערתי על כך. הרגשתי חנוק, ופתאום טרדות שלא היו קודם צצו, כמו: המבחן היום (השעה הייתה אחרי 12 בלילה, ולכן אני כותב היום). רציתי כבר ללכת, התחלתי להתארגן. היא ביקשה שלא אלך, כי היא תרגיש ממש רע אם אלך כל כך מהר, אז נשארתי עוד. כאשר יצאתי הרגשתי ממש רע בעצמי, תמיד חשבתי שאין לי בעיה לקיים סקס חסר משמעות, אך טעיתי. אני לא יודע למה הרגשתי כל כך רע, משום שהיו לי כמה מקרים בהם שכבתי עם בנות, ורגש לא היה מעורב. נסעתי באוטו מנסה לעכל את אירועי הלילה, השיר, "רומן על-הפנים", התנגן בעוצמה כל כך גבוהה שזה כבר היה מגוחך, ואני ידעתי שכשאני שומע מוזיקה בעוצמה כזאת, ושר את המילים חזק, עד שכואב לי בגרון, זה סימן שקרה משהו לא טוב.

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.

 1. shani

  24 במאי 2011 ב- 13:04

  לפי מה שאתה מספר ברור שאתה לא רוצה משהו רציני איתה אבל גם ברור שהיא בדרך להיפגע או כבר נפגעה.. כדי לצמצם נזקים הייתי מציעה לך להיפגש איתה פעם פעמיים בלי אקט מיני בכלל כדי לסגור את הדברים בצורה נחמדה..

   
 2. tal

  30 במאי 2011 ב- 17:38

  מוסר השכל.

  כשהערב מתחיל רע, תחתוך. ככה לפחות לא תיאלץ לסיים את הערב עם שיר של ליידי גאגא ברקע…