RSS
 

ליקוי חמה

04 8:22
בלאקברי נגד איפון

"יש מקום בתיק של שחר רק לאחד מאיתנו!"

לאור התגובות של הגולשים, החלטתי לבסוף לצאת עם שחר לדייט שני. יצאתי רק מבולבל מהדייט כאשר מקור הבלבול לאו דווקא קשור להמשך הקשר, אלא דווקא יותר מתקשר לשאלה למה לעזאזל ילדה בת 18 מסתובבת גם עם אייפון וגם עם בלאקברי?

 אחרי דייט ראשון מוצלח במיוחד ואחרי התייעצות עם גולשי האתר, יצאנו לדייט נוסף. כבר במהלך השבוע לפני הדייט, היתה לי הרגשה שהדברים לא הולכים חלק לגמרי. השיחות, ההתכתבויות והתקשורת העידו על כך שהבחורה משחקת משחקים ואני ממש לא בשלב הזה, אבל כמובן שהחלטתי לתת לזה הזדמנות.

קבענו שאני אבוא לאסוף אותה מהבית ונצא לבית קפה בעיר. עצרתי את רכבי ליד ביתה, וכעבור מספר דקות היא יצאה, יפה וזוהרת בהרבה ממה שזכרתי. היא לבשה שמלה אדומה ללא כתפיות והתאפרה באודם בצבע אדום לוהט. הרגשתי את הלב מחסיר פעימה שעה שנכנסה לרכב ונישקה אותי בלחי. נשיקה עדינה כזאת. ברגע ההוא עלתה למוחי המחשבה שעשית בשכל שהקשבתי לכל העצות של הגולשים. שחר נראתה בוגרת בהרבה מגילה, אך בכל זאת הצליחה לשדר פן ילדותי (שמשך אותי מאוד למען האמת..). בשלב הזה נראה שהכל מתקדם על הצד הטוב ביותר. גם השיחה באוטו בדרך לבית הקפה גילתה לי צדדים נוספים אצל שחר שלא ראיתי קודם לכן.

התיישבנו בבית הקפה, ושם החלו דברים להשתבש. לא הספקנו לקבל תפריטים מהמלצרית כשהאייפון שלה צילצל (לסקרנים מבינכם, הנעימון (רינגטון בעברית) שלה היה השיר החדש של ריהאנה, S&M) אך היא ישר סיננה. הזמנו את המנות שלנו והתחלנו לדבר על עניינים שגרתיים. היא דיברה על הבגרויות שלה ואני על סיכויי הקבלה לאוניברסיטה. בקושי הספקתי להשחיל מילה כשהנייד שלה צלצל בשנית. הפעם הנעימון היה שירו עטור השבחים של ג'סטין ביבר, תינוק- תינוק (baby-baby). היא הוציאה את הבלאקברי שלה מהתיק וכיבתה אותו… מבולבלים? גם אנחנו! חשבתי שאולי דמיינתי את האייפון ושבעצם יש לה בלאקברי, אבל לאחר כמה דקות (היא מאוד מבוקשת כנראה) היא קיבלה שיחה נוספת לאייפון. "למה יש לך שני תבוניידים (תרגום שלי לסמארטפון בעברית)?" שאלתי. התשובה הבוגרת שקבלתי הייתה "למה לא?" בקול מתפלא כאילו הדבר המוזר הוא ללכת רק עם מכשיר אחד. האמת שכל השיחות האלו שקיבלה הזכירו לי מקרה הפוך שקרה לי עם בחורה בשם ויקי, בו אני הייתי זה שדיבר הרבה בנייד (חלקכם בוודאי זוכרים אותו).

הסטתי את השיחה מנושא הנייד והתחלנו להתקשקש בנושאים אחרים. שוב, כמו בדייט הראשון, הייתה דווקא שיחה קלילה, כיפית וחכמה, אבל משהו היה חסר. היא דיברה על החברים הקודמים שלה, האחד היה בן 24, מנהל מועדון בתל אביב ולומד משפטים באוניברסיטה והשני בן 22 שמקצועו היה "שחקן פוקר באינטרנט" (כן! מסתבר שיש כזה דבר). אני חייב להודות שהתבאסתי לספר על האקסית שלי, סה"כ סטודנטית למדעי הדשא. את השיחה הבאה ששחר קיבלה היא כבר לא סיננה. "זאת אמא שלי", אמרה וענתה לשיחה. השיחה עם האמא הייתה מהירה, תודה לאל, ובמהלכה התפרץ גל ילדותיות משחר שלא חשבתי שקיים. היא צעקה והטונים עלו בכמה אוקטבות עד שהגיעו לרמה של בכיינות ממש. כאשר ניתקה בעניים דומעות אני הבנתי שהדייט עומד להגיע לסיומו המהיר יחסית. מסתבר שהיא יצאה מהבית מבלי לסדר את החדר. כן, גם אני הזדעזעתי מהחוצפה שיש לבני נוער כיום.

 לאחר שיחת הטלפון הקפצתי אותה לביתה. עצרתי את האוטו בחנייה מול הבית שלה. "דבר איתי מחר", אמרה לי שחר ואני עניתי לה בחיוך שנשמור על קשר. היא התבוננה בי במשך כמה שניות ואז נישקה אותי בלחי ויצאה מהרכב מחייכת גם היא. החיוכים של שנינו אמרו דבר שונה לגמרי מאשר המילים שנשמעו מפינו. שנינו ידענו שדייט שלישי לא יהיה אך בכל זאת זה היה ערב מהנה ביותר לשנינו.

בדרכי הביתה חשבתי לעצמי שלמרות שהערב הזה לא הלך כמתוכנן, טוב עשיתי שהקשבתי להמלצות שלכם. מעתה ואילך אשתדל לשמור על ראש יותר פתוח בדייטים הבאים ולא לתת לנתונים שטחיים, כמו גיל, להשפיע עליי.

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.

 1. המלכה

  4 ביוני 2011 ב- 10:05

  אני חושבת שאני אוהבת אותך

   
 2. dikla

  4 ביוני 2011 ב- 18:08

  חחח אוקיי, לא זאת הייתה הכוונה. אבל!!!!!!!111 לא כל בחורה בת 18, ילדותית כמוה.
  חחחחח ובתור מישהי בת 19, אני חייבת לציין שלכל החברות שלי ולי, יש רק פלאפון אחד.. לא משנה מאיזה סוג.
  ואף אחת מאיתנו לא תחזור הבייתה באמצע דייט רק כי החדר לא מסודר.
  מבטיחה לך.

  אם משהו חסר, אז משהו חסר. לא מציעה כבר לנסות דייט נוסף.. זה עניין של קליק גם. אם יש אז בהחלט צריך להמשיך להיפגש, אבל אם אין, אז מה הטעם?

  ועוד שני דברים..
  דבר אחד – הצלצול שיש לה, לא מעיד עליה שום דבר. יודע למה? כי אני גם שומעת את השירים האלה.. אי אפשר לשפוט בן אדם לפי זה. השירים מצלצלים טוב באוזן וזאת הסיבה שאני אוהבת אותם גם. זה לא אומר שאני מעריצה של ג'סטין ביבר או מזוכיסטית, בגלל הסאדו מאזו.

  דבר נוסף – למה לעזאזל דיברתם על מערכות יחסים קודמות בשלב כל כך מוקדם של ההיכרות?!

  שא ברכה חביבי.. חחח אתה תזדקק לה.

   
 3. Liron

  4 ביוני 2011 ב- 19:42

  למרות שלא הלך כמתוכנן אני מקווה שבאמת תשאר עם ראש פתוח כפי שאמרת.
  ראית שגולשים רבים אמרו שעדיף לשמור על ראש פתוח, לנסות ולא להצליח מאשר לא לנסות ולא לדעת אם היית יכול להצליח.

  יאללה נקווה שתבוא איזו בחורה חמודה בת 18, תתקן את חוסר ההצלחה עם שחר ותחזיר את הכבוד האבוד לגיל הזה.

  אני חייב להגיד, הרגת אותי מצחוק כשכתבת: "מסתבר שהיא יצאה מהבית מבלי לסדר את החדר. כן, גם אני הזדעזעתי מהחוצפה שיש לבני נוער כיום…"

  אז יאללה בהצלחה בדייטים הבאים 🙂
  לירון נווה

   
 4. שני

  4 ביוני 2011 ב- 20:07

  טוב שיצאת לדייט הזה! לפחות יצאת ממנו עם תובנות לדייטים הבאים..

   
 5. RGary

  4 ביוני 2011 ב- 20:26

  מסתבר שיש חוצפה זהה גם לגילאים מבוגרים יותר.
  ההורים החזירו אותי מדייט -בחיפה- בגלל שהחדר שלי לא מסודר =(

   
 6. lior

  4 ביוני 2011 ב- 20:30

  למרות שלא יהיה לזה המשך כמו שזה נראה עכשיו..עשית את הדבר הנכון וזה לא קשור לזה שיש לה שני ניידים ולזה שהיא שומעת את ג'סטין ביבר שזאת נקודה לרעתה…
  היא " עוד לא ניגבה את החלב מהשפתיים" אתה צריך מישהי בוגרת יותר, מישהי שעברה איזה דבר או שניים ומבינה עניין.
  הכי חשוב, שתמשיך לנסות ולא להתייאש עד שתמצא את האחת

  נ.ב-מתהה עליך

   
 7. קורל

  4 ביוני 2011 ב- 20:41

  טוב שיצאת איתה לדייט בסוף.. אם לא הלך איתה זה לא אומר שזה בגלל הגיל או משהו כזה… היא כנראה הייתה ילדותית לגילה.. שיהיה בהצלחה בהמשך.. מחכה לעידכונים נוספים!

   
 8. Liron

  4 ביוני 2011 ב- 21:59

  אני מסכים עם דקלה לגבי שיחות על אקסים וחברים קודמים… אני חושב שדייט שני הוא אכן שלב מוקדם לשיחות מסוג: "האקס המיתולוגי שלי היה מדהים או "האקסית שלי מזעזעת"

  אבל אין ספק שלא זו היתה הבעיה במקרה הזה…
  אתה עוד תמצא את האחת שלך ג'ון!
  לירון נווה

   
 9. דניאל

  4 ביוני 2011 ב- 22:26

  דייט לא מוצלח, קורה.
  אני יכולה לומר לך שסגנון הבחורה לא נקבע על פי הגיל שלה, אלא לפי האופי. אתה יכול למצוא בנות 18 בוגרות מאוד ולעומת זאת בנות 25 שמתנהגות בילדותיות בלתי נסבלת חח

  בכל מקרה, תמשיך לצאת- בנות 18, בנות 20 או אפילו 30- הרי בסופו של דבר כולן נשים 😉

   
 10. שני

  4 ביוני 2011 ב- 23:25

  אני תמיד דוגלת בראש פתוח לנסות ולראות חיים רק פעם אחת ומכל סיטואציה אירוע ודייט במקרה שלך אתה לומד משהו על עצמך
  ואם לא על עצמך
  אז על אנשים ואיך אתה מגיב לסוגים שונים של אנשים
  ובמיוחד נשים
  שהרבה בחורים אומרים שקשה להבין אותן
  אז ככה שיש לך פור עליהם בעצם זה שאתה יוצא מנסה ולומד
  אני שמחה שהגעת למסקנה הזאת :]

   
 11. anat

  5 ביוני 2011 ב- 21:50

  טוב…לגבי שני הניידים…צר לי לאכזב אותך שגם לנו ה"מבוגרים" יש יותר מנייד אחד מכל מיני סיבות…אפילו אם יורשה לי לציין כמה סטודנטים שאנחנו מכירים שאבא'לה עדין משלם להם על הנייד….אז בוא נשאיר את זה בצד…
  נשאיר גם בצד את האנשים שאמא\אבא יזעיקו אותם הביתה בגלל דבר בגלל סיבות לא הגיוניות…(ענת מתי את באה הביתה?!?יש לך עבודה מחר!!!)
  אז זה לא הגיל זה בהחלט התרגיל (אמא!! תעזבי אותי אני כבר בת 23 !!!)
  אבל כן…חייב למצוא איזשהו תירוץ למה הדייט כשל…אז אפשר להאשים את ג'סטין או את אמא (טוב שיש את אימא:))
  אבל בוא נודה רגע…שאם היה בתחילת הדייט את הדבר המופלא הזה שקוראים לו "קליק"
  היית רואה את הריצה הביתה לאמא כ—איזה ילדה טובה של בית— ואת השליטה גם בבלקברי וגם באייפון (ווהיכולת לשנות צילצול באייפון!!!איך לעזאזל עושים את זה!?!?!!)כ—חוכמה עילאית–

  אז לסיכום יקירי….תפסיק לחפש תירוצים ותמתין לקליק…זה שווה את ההמתנה.:)

   
 12. מורן פ

  7 ביוני 2011 ב- 21:13

  היי,

  אני אתחיל מזה שקודם כל אני מסתכלת על הסינוני שיחות האלה באמצע הדייט כדבר חיובי. אם עכשיו אצא לדייט עם בחור אני לא חושבת שלענות לשיחות באמצע הדייט למאה ואחת טלפונים יהיה רעיון טוב. ההפך, זה שהיא כיבתה את הנייד ולא ענתה בעיניי זה דבר חיובי. זה שהיא ענתה רק לאמא שלה זה גם חיובי – כי זה מראה שרק אם נכנסת שיחה חשובה היא תסכים לענות באמצע הדייט.

  דבר שני כפי שנאמר כאן הצילצול של הפלאפון שלה לא אומר דבר..

  ומעבר לכל אלה.. יש משהו שלא כל כך הבנתי..
  היו לכם כל מיני הפרעות קטנות באמצע הדייט.. אבל בסוף ציינת שכן נהנתם… האם ההפרעות הקטנות האלה הם הגורמים לכך שיצא לך החשק לדייט שלישי?

  אני אגיד לך מה אני הבנתי פחות או יותר ממה שקראתי.
  אני חושבת שאתה פשוט מפחד מעצם העובדה שהיא בת 18 ולכן כל דבר הכי קטן פוסל אותה בעיניך.

  אם היית מכיר עכשיו מישהי בת 25 עם שני ניידים זה לא מה שהיה פוסל אותה, בטוח שלא הצילצול של הטלפון, ואם היא רבה עם אמא והיא הייתה צריכה לחזור הבייתה – היית מקבל את זה בפורפורציות אחרות.
  אני חושבת שהבעיה היא שכל דבר שהיא עושה או אומרת אתה משייך את זה לגיל שלה וזה שגוי בעיני.
  לא כל דבר שהיא עושה או אומרת זה בגלל שהיא בת 18..
  אתה מפחד או שפשוט אתה לא סגור על זה כל כך, תשתחרר..

  אם היית מכיר מישהי בת 25 ונהנה איתה למרות כל מיני הפרעות קטנות באמצע, אני לא בטוחה שהיית שולל את זה.
  מבין השורות משתמע כאילו אתה מחפש אותה, איפה ואיך היא מתנהגת כנערה בת 18 וזה לא הוגן בעיניי,
  כי אם אתה שואל אותי…אתה שללת אותה בגלל הגיל עוד לפני שהגעת לדייט השני. עוד כשחיכית לה למטה עם האוטו…אחרת ספק אם היית מסתכל על הכל הפרטים הלא משמעותיים האלה כמו כמה ניידים ואיזה צילצול יש לה.

  לכן נתת כל כך תשומת לב איפה ואיך היא מתנהגת כבת 18 למרות שבעיניי… אם אתה אומר שאחרי הכל למרות ההפרעות הקטנות האלה בכל זאת נ-ה-נ-ת…אז הבעיה האמיתית היא בראש ובמחשבות שלך..כי אתה לא מוכן להשתחרר מזה שהיא בת 18. שם הבעיה, ולא בה..

  זו ההתרשמות שלי.
  אך אתה מכיר את עצמך יותר טוב מכולם…ואם החלטת שזה מה שנכון עבורך – שיהיה בהצלחה 🙂