RSS
 

אבא שלך הרום כו?

24 23:25

 

וויסקי ורודי - מואשמים בביצוע עבירות מין חמורות

דייט ראשון ביום ראשון. מי שמע על זה בכלל? ובכל זאת אני ורום קבענו לצאת לדייט הראשון שלנו ביום ראשון. היה זה ביום בו קבענו לצאת כשקבלתי את ההודעה ממנה ששואלת "לאן יוצאים?" ואני החזרתי לה בהודעה מנוסחת היטב וססגונית "לאן בא לך?". היא החזירה לי בהודעה המוזרה הבאה "אני רוצה שנצא לטייל בגן עם הכלבים".
אוקי… את הכלבים שלי (הידועים לשימצה כוויסקי ורודי)  אי אפשר להפגיש עם שום כלב, ומשום מה לא היה בא לי שגם הכלבה שלה תסתובב לנו בין הרגליים, אבל כשהיא הוסיפה להצעה בקבוק יין אדום, ואת האופציה שנשתכר ונזרום ללילה של שיכרון חושים (את האופציה הזאת אני הוספתי מראשי). ההצעה נראתה פתאום הרבה יותר קוסמת…

השעה הייתה 7 בערב כשהיא הפסיקה עם המסרונים, והחליטה להרים טלפון. שמעתי בקול שלה שהיא מתרגשת לקראת הדייט היום. קבענו שאני אבוא לאסוף אותה מהבית בשעה 9. נכנסתי למקלחת, ואז כשבאתי לבחור בגדים מצאתי את עצמי בדילמה, איך מתלבשים לדייט בגן עם כלבה ובחורה? (אני יודע איזו בדיחה רצה לכם בראש… ולא… זה לא מצחיק). לאחר התלבטות ארוכה החלטתי, שאני מתייחס לדייט הזה ככל הדייטים, ז"א מתלבש בצורה הכי יפה שאני יכול… פשטתי את הג'ינס שחשבתי ללבוש, ולבשתי את המכנסיים המחויטים שאני כל כך אוהב, חולצה מכופתרת מעט תקריש (ג'ל) לשיער (שכבר נהיה מעט ארוך מהרגיל), ויצאתי לדרך.

בדרך לבית של רום חששתי שאולי היא לא התלבשה בהתאם לאיך שאני התלבשתי. חשבתי שזו יכולה להיות פאשלה רצינית, אם אני אבוא במיטב בגדיי, והיא תבוא עם איזה שרוואל שהיא מצאה בארון, אבל הדחקתי את המחשבות הללו – אני מתלבש בצורה הזאת לדייטים, וזה ממש לא רלבנטי איך הבחורה שאני יוצא איתה מתלבשת.

כשהגעתי לרחוב של רום, היא כבר חיכתה בחוץ עם הכלבה (די הבדיחה הזאת לא מצחיקה בפעם האלף). היא הייתה מדהימה… לא הייתי רגיל לראות אותה לבושה בצורה הזו. עד עכשיו ראיתי אותה עם חולצת הטריקו העלובה של החברה בה אנו עובדים, אבל כעת היא לבשה חצאית שחורה וחולצה שחורה ללא כתפיות, היא עשתה פן בשיער ופשוט נראתה לי כמו דוגמנית. רום נכנסה לאוטו עם הכלבה ו… פריזבי?

"אתה חייב לראות איזו כלבה מדהימה, היא הכלבה הכי יפה בעולם" אמרה לי כשהבטתי בפריזבי במבט שואל. התבוננתי בכלבה, פינצ'ר מעורב עם האוזניים הכי גדולות שראיתי בחיי, תכל'ס הכלבה נראתה כמו עכבר חום עם אוזניים גדולות (די, מספיק חבר'ה אתם יודעים למה התכוונתי). "כן, ממש חמודה" אמרתי.

דיברנו קצת בדרך לגן. גיליתי עליה כל מיני פרטים שלא ממש ידעתי… למשל שאבא שלה נפטר ממחלה, ושהיא הייתה קצינה במודיעין. כמעט הגענו לגן כשהיא שאלה "הבאת את היין?"
ידעתי ששכחתי משהו (דפקתי לעצמי על הראש בדמיון), נסענו לסופר הקרוב, וקניתי שם בקבוק יין אדום. הגענו לגן, וכשבאתי לפתוח את הבקבוק גיליתי ששכחתי פותחן.

קבלו רעיון גאוני * מאחר ולא היה לי פותחן ניסיתי לפתוח את הבקבוק עם המפתחות של הבית – המפתחות נהרסו לגמרי (ספוילר) נשארתי חצי לילה מחוץ לבית (סוף ספוילר) *סוף רעיון גאוני

רעיון גאוני נוסף * ניסיתי לשבור את פתח הבקבוק עם אחד העמודים בגן, לאחר שראיתי שבעזרת מכות עדינות אני לא מצליח לשבור את הפתח, עברתי למכות חזקות יותר, ואז הבקבוק נשבר לרסיסים משפריץ את כל היין על הגן ועל החולצה שלי…*סוף רעיון גאוני נוסף

התיישבנו על הספסל בגן ללא יין. הגן היה שקט וחשוך, רק האור של הירח האיר עלינו בעורו העמום, מה שיצר אווירה רומנטית. הייתה שנייה של שקט. "האמת שאני ממש לא רגילה לכל זה" אמרה לי בביישנות שכבשה אותי.
"לא רגילה למה?" הקשתי עלייה
"אתה יודע, לכל העניין של הדייטים, אתה הבחור הראשון שיצאתי איתו בשנתיים האחרונות."
הנחתי עלייה יד בעדינות, וישבנו מחובקים. לאחר כמה שניות התחלנו לנהל שיחת נפש על החיים, על אמונה ועל שאיפות לעתיד. כאן התגלה השוני המהותי ביותר בנינו. אני מאוד יודע מה הכיוון שלי בחיים, במה אני רוצה לעבוד ואיך אני רוצה להתפתח. היא מאוד בעניין של ליהנות מהחיים ולזרום. ישבנו בגן מחובקים, ובאיזשהו שלב, היא אמרה "אני יודע מה אתה רוצה עכשיו".
חייכתי לעצמי – הישירות הזאת שלה כבשה אותי כל פעם…
"מה אני רוצה?" שאלתי אותה.
"אתה רוצה נשיקה" היא קראה.
"ויש עם זה בעיה?" שאלתי מקרב את פניי לפנייה. היא התקרבה אלי, ונשיקה אותי… נשיקה עדינה כזאת, מהסוג שמסוגל להמיס אותי…
 השעה הייתה כבר 12, ולשנינו הייתה עבודה יום למחרת. הקפצתי אותה הביתה, היא יצאה מהאוטו עם הכלבה, ונישקה אותי שוב.
חיכיתי קצת עם הרכב עד שראיתי שהיא נכנסת הבייתה.

כשהייתי לבד באוטו, כל מיני מחשבות החלו לצוץ בראשי, הרגשתי פתאום פחד מהאפשרות שאולי אפגע בה, וזה לא פייר בשבילה. אני ממש לא יודע למה פתאום חשבתי על זה, אבל המחשבה הזאת קפצה לראשי. כנראה שאני עדיין לא בטוח אם אני בכל זאת רוצה להיכנס עכשיו לקשר רציני. מה שכן החלטתי לתת היזדמנות נוספת. בחורה כמו רום לא פוגשים בכל יום.

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.