RSS
 

גברת רובינסון

12 15:22

בחורה מבוגרת עם עיניים כחולות

שוב פעם אני מוצא את עצמי נוסע ברכב, ומזמזם להנאתי שירים, פעם שעברה זה היה בדרכי לדייט עם מיטל מש"קית הקישור שלי. הפעם זה סתם היה כשנסעתי לבקר את לירון לאחר הרבה זמן שלא נפגשנו, אבל בזמן הנסיעה לא יכולתי שלא לחשוב על הדייט החדש שיתקיים בקרוב.  לבחורה החדשה קוראים נופר, ומעבר לזה שיש לה את העיניים הכי יפות שראיתי, היא גם בת 27. אתם בוודאי שואלים את עצמכם איך הגעתי למצב שאני יוצא עם בחורה שמבוגרת ממני בשלוש וחצי שנים עם תואר שני במדעי המחשב, כשאני עוד לא התחלתי בכלל את השנה הראשונה ללימודים. אז ככה, בואו נגיד שהנחישות, העקשנות והבגרות הנפשית שהפגנתי עשו את שלהם… טוב, תכל'ס סתם התקרצצתי עד שהיא הסכימה לצאת איתי…

 

יום שישי במרפאה. שוב מצאתי את עצמי מגיע למשמרת כשאני אחרי לילה של שעתיים שינה. בעוד אני חושב איך אני מעביר את המשמרת הקרובה מבלי להירדם, אישה זקנה ומקומטת נכנסה למרפאה. בד"כ זקנות מעצבנות הנראות כמו צלופח עתיק מתקופת היורה שנכנסות למרפאה, ומבקשות ממני למדוד להן לחץ דם הן עניין שבשיגרה, אבל הפעם לא הייתה לי סבלנות, ותכננתי לחפף אותה. היא נכנסה למרפאה ואמרה "חמוד, אתה צריך לצאת מכאן היום יש פרויקט מיוחד של ביה"ח. מנהלת הפרויקט תגיע עוד שנייה".
זינקתי ממקומי בעצבים, גם אם יבוא שר הבריאות אני לא יוצא מהמרפאה הזאת, חשבתי לעצמי בכעס.

יצאתי מחוץ למרפאה, והתחלתי להתעצבן ולצעוק כמו אידיוט. ניסיתי לדבר עם כל העולם ממנהל החברה בה אני עובד, ועד הפקחים בחוץ. במהלך אחת מהנפות הידיים העצבניות שלי, הרגשתי יד עדינה נוגעת לי בכתף, הסתובבתי בזעם, ומצאתי את עצמי מביט בזוג עיניים כחולות בהירות. הרגשתי כאילו הזריקו לי רטלין ישירות לוריד… הכעס שלי שכח במיידית.
"שלום, אני נופר ואני מנהלת הפרויקט" אמרו העיניים שבמקרה גם הייתה בחורה מחוברת אליהן, ואפילו בחורה שנראית לא רע. "שמעתי שיש בעיה עם המרפאה", היא התבוננה בי במבט חודר.
"לא… אין שום בעיה." אמרתי. "את מוזמנת להישאר שם כמה שאת רוצה" הוספתי בנחמדות.
"אתה ממש חמוד" אמרה וחייכה. אני הסמקתי כמו מפגר.
היא וכל הצוות שלה התמקמו לי במרפאה, ובעיקר הרסו לי את המשמרת, אבל הרגשתי שאני חייב לנסות איתה את מזלי, ולבקש מנופר את מספר הטלפון שלה. הגישה שהנחתה אותי הייתה גישת "המה יש לי להפסיד" שעשתה פדיחות לכל כך הרבה אנשים בעבר.

 

כך מצאתי את עצמי מקרקר אחרי נופר בכל הזדמנות שהייתה לי, כאשר רק בסוף המשמרת הבנתי כבר שגם אני מוצא חן בעיניה. לאחר כמה שיחות חטופות, גייסתי אומץ וביקשתי את המספר, היא רק אמרה שאני ממש חמוד וצעיר. לצורך העניין היא ציינה שהבחור האחרון שיצאה איתו היה בן 34 שזה בעשר שנים מבוגר ממני. כחלק מפשרת לוזרים, ולאחר שאמרתי לה שהיא גילענית (אין לי מושג מאיפה הבדיחה המפגרת הזאת) היא הביאה לי רק את "הספרפנים" שלה. בכל זאת החלטתי לא לוותר הוספתי אותה לחברים, ושלחתי לה את מספר הטלפון שלי בצירוף הודעה שאני עדיין מעוניין לצאת איתה לדייט, ואם היא שינתה את דעתה היא מוזמנת להתקשר. האמת שמאוד הופתעתי לקבל ממנה שיחה, אפילו שהשיחה הייתה לא רלבנטית לכלום, וסתם התקשקשנו. במהלך השיחה שאלתי אם יוצאים לאן שהוא. היא ענתה תשובה מבולבלת ולא הגיונית.

 

בסופו של דבר זה עבד, ודווקא הרגשתי ממנה שהיא באמת רוצה שניפגש. קבענו שאני אבוא לאסוף אותה יום שני, כלומר, היום. האמת היא שאני ממש מתרגש מהדייט הממשמש ובא, אך ייש משפט אחד שמהדהד בראשי, ומעיב על השימחה. היא אמרה לי באחת השיחות שלנו שהיא מחפשת קשר רציני מאוד, מעניין מה זה אומר…

 

 

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.

 1. ליאור

  12 בספטמבר 2011 ב- 15:41

  קשר רציני מאוד? חכה לערב ואז תדע….

  אהה ובהצלחה!! 🙂

   
 2. אמיר מרגין

  13 בספטמבר 2011 ב- 0:20

  לכל אחד יש 20 אחוז צדק ו 80 אחוז חרטא…. אתה צריך להקשיב לעצמך….אם היא באמת בראש של קשר רציני ואתה גם אז זה יכול לעבוד…להתחתן בגיל 27 בשביל גבר (אחרי שנתיים וחצי של קשר) זה לא בדיוק נקרא מוקדם מידי…. אבל אם לא…אז תנסה את מזלך…