RSS
 

כרוניקה של דייט ידוע מראש

17 13:08

"דוקטור אני חייב דייט!"

מאז הדייט עם נופר לא יצאתי לדייטים. מה שאומר שבחישוב גס שלי, כבר חמישה ימים  לא יצאתי עם אף אחת (אנחנו אוהבים אותך ג'וני…). המעט זמן הזה שהיה לי, בו הפסקתי להתעסק במה ללבוש, ולאן לצאת, נתן לי הזדמנות חד פעמית להרהר. תמיד כשאני מהרהר, אני מגיע לתובנות כאלו ואחרות על דייטים ומערכות יחסים, וגם הפעם זה קרה. אז אחרי שחזרתי מחופשה קצרה ללא דייטים אני רוצה להעביר לכם חלק מהתובנות שהגעתי אליהן.

אז קודם כל מנוחה זה תמיד טוב, נותן זמן לגוף ולנפש, והאמת היא שלא השקעתי באף אחד מהם… סתם הסתלבטתי, עשיתי טיול קצר בארץ, ובעיקר חשבתי על כל הדייטים שאי פעם יצאתי אליהם. השאלה שהטרידה את מוחי במהלך חמשת ימי החופש שגזלתי לעצמי ממש מתחת לאפו של לירון, היא האם שיטת הדייטים יעילה? האם אתה באמת יכול להכיר מישהי לקשר רציני מדייט? לי, זה לא עובד. היו לי מספר מצומצם של קשרים רציניים, אבל כל הקשרים הללו היו עם בנות שהכרתי בסביבה הטבעית שלי. מעולם לא נכנסתי לקשר עם בחורה שהתחלתי איתה בפאב או שפגשתי אותה במקום אקראי, וביקשתי טלפון. מעולם גם לא פגשתי זוג כזה… כל הזוגות מסביבי הם זוגות שהכירו בעזרת מחנה משותף שהיה להם למשל: למדו באותה כיתה, הלכו לחוג משותף או השתייכו לאותה קבוצת חברים.

לי, כבר בכמה שנים האחרונות לא יוצא  להכיר בנות בסביבה הטבעית שלי, ולכן התחלתי את כל מרתון הדייטים הזה, שנמשך כבר חצי שנה. בתחושה האישית שלי, למעט חור בארנק והרבה סטוצים ברזומה, לא יצא הרבה מכל אותם דייטים. מה שמחזיר אותי לנקודה העיקרית ששיטת הדייטים, פשוט לא עובדת, לפחות לי, ועל כן אני חושב על כך שחייבת להיות שיטה טובה יותר להכיר אנשים איכותיים. אני כבר אאכזב אתכם, ואספר לכם שאני לא מצאתי שיטה טובה יותר, אבל אני אשמח לשמוע אם לכם יש כזאת…

נקודה אחרונה שחשבתי עליה, היא העובדה שאולי אני מכור לדייטים, דייטומן. אולי אני בעצם נהנה מכל השטויות הללו מסביב, התארגנות, התרגשות והמחשבה על איך אני אסיים את הערב, מעבירים בי גלים של אנדרנלין שהגוף שלי פשוט מכור אליהם. לפחות זאת ההשערה של כמה חברים טובים שלי, אבל אני נוטה שלא להסכים, דווקא כל אווירת הדייטינג הזאת עושה לי רק רע. דיי נמאס לי כבר לצאת ולא ליהנות מהיציאה עצמה, ודיי נמאס כבר לנסות ולחשוב איך לעשות רושם ראשוני חיובי. האופציה האחרונה שנשארה היא, שאני קשרופוב, ובעצם הסיבה היחידה שאני לא בזוגיות כרגע, היא רק בגלל שאני מפחד ממנה. גם זאת לא נראית לי התשובה. בין אם אני מכור לדייטים או מפחד מקשר בתכל'ס… אני יודע שאני עובד על עצמי. אני יודע שבאיזשהו מקום אני נהנה מהחיפוש אחר בת זוג ואני גם נהנה לא להתפשר, ואפילו נהנה להגיד שאני לא מתפשר. כפי שאמרתי כבר ברשומות קודמות, הבחורה שלי צריכה להיות מושלמת בשבילי, ומתחת למאה אחוז אני לא מתכוון לרדת, לא משנה לכמה דייטים נוספים אצטרך לצאת.

 

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.

 1. ליאור

  18 בספטמבר 2011 ב- 17:40

  אומרים שלפעמים טוב לאדם לבדו, החלטת שאתה לוקח לעצמך פסק זמן מכל עניין הדייטים . מצוין! אין צורך שתסמן X בלוח שנה על כל יום שלא יצאת לדייט..
  הזמן עושה את שלו אלה לא סתם מילים מתוך שיר אלא זאת האמת , תנקה את הראש תתעסק בדברים אחרים שלא קשורים לבחורות ולדייטים..מה שעשית עד עכשיו היה "לחפש בכוח" אם אפשר לקרוא לזה ככה בת זוג.
  אתה צריך לקחת צעד אחורה, אני מבטיחה לך מנסיון אישי שברגע שתפסיק להתאמץ ותנוח מכל הדייטים האלה בלי לשים לב אתה תמצא את הבחורה המושלמת שלך..

   
  • Jonathan

   19 בספטמבר 2011 ב- 16:42

   אותי לימדו שאם רוצים משהו צריך להתאמץ בשבילו… אני מקווה שגם החבר שלך (או שיהיה לך) יתאמץ בשביל להשיג אותך.

   ג'וני – כותב הבלוג

    
 2. הילה נס

  18 בספטמבר 2011 ב- 20:22

  קלעת בול גם לאיך שאני מרגישה…אז הנה הזדהות מלאה עם כל מילה ומילה!:)

   
 3. Jonathan

  21 בספטמבר 2011 ב- 8:37

  שלי, אני מסכים חלקית עם מה שכתבת. הדייטים הם אחלה דרך להעסיק את עצמי, בייחוד שהן מספקים לי הרבה חומר לכתיבת בלוג :), ואני גם חושב שלא צריך לפסול את שיטת הדייטים, אבל אני לא מסכים אם האימרה שכשבן אדם לא מוצא קשר התשובה לכך נמצאת רק בו… דווקא במקרה שלי זה אולי תופס, אבל אני לא חושב שבשאר המקרים זה תופס… ישנם כל כך הרבה משתנים ללמה בן אדם לא מוצא קשר, מטיימינג ועד סתם מזל של ליפול על הבחורה הנכונה.

  ג'וני- כותב הבלוג