RSS
 

דייט עם הפאורפאף גירל

21 9:56

ילדה קטנה וחמודה...

כבר שבועיים שאני מתבטל ולא עושה כלום עם הזמן שלי. האמת שזה דווקא דיי כיף, אבל לכל דבר יש את החסרונות שלו. ככה אני מבזבז לעצמי את הזמן עד תחילת שנת הלימודים הבאה עלינו לטובה. מאחר ולא ממש יצאתי לדייטים במהלך החופשה הזאת, החלטתי היום לכתוב רשומה על אחד הדייטים היותר הזויים שהיו לי בחיים. אל הדייט הזה יצאתי בזמן שהייתי בצבא. אני הייתי בן 20, והיא הייתה בת 16. מעבר לזה שהבחורה הייתה מהבנות שאוכלות גברים, היה לה כבר בגיל 16 יותר ניסיון ממה שלי היה, או אולי אפילו ממה שלי יש עכשיו.

 הכל התחיל בהיותי רב"ט צעיר בגדוד צנחנים. יצאתי שבת לבוש במדי ה- א' המגוהצים שלי, עם כנפי הצניחה המצוחצחות וכמובן הכומתה האדומה, אותה עטיתי על כתפי בגאווה. התיישבתי ברכבת ליד בחורה צעירה וחמודה (נשבע לכם שזה היה ממש במקרה…). האמת שהיא הייתה חמודה לא הרבה יותר מזה, קצת מלאה לטעמי, ובכלל לא הייתי מתייחס אליה, אבל… היא לא הפסיקה להסתכל עליי מרגע שהתיישבתי לידה. ניסיתי להתעלם מהמבטים שהיא תקעה בי, זה לא היה קשה, תוך מספר דקות נרדמתי כמו מת…

התעוררתי בבהלה, היא נבהלה גם כן. גיליתי שנרדמתי לה על הכתף.
"סליחה" אמרתי במבוכה, כשעיניי נפוחות "בטעות נרדמתי לך על הכתף"
שמתי לב עכשיו שהיה לה חזה ממש גדול, ומחשוף נדיב מאוד, שמשך את מבטי אליו.
"זה בסדר" היא אמרה בקול צפצפני "אתה היית כזה חמודי" את "החמודי" היא אמרה בקול ממש צורם, כאילו אני איזו בובת פרווה.
הבטתי בה המום "חמודי?" שאלתי בתמיהה.
מאותה שנייה היא לא שתקה לרגע. למרות שהייתי ממש עייף, דווקא נהניתי לשמוע אותה מדברת. היא דיברה במהירות וקצת היה קשה לי לעקוב, אבל ממה שהצלחתי לשמוע היא דיברה לעניין.

במהלך השיחה התברר לי ששמה עינב, והיא בת 16 ו-8 חודשים (כן, היא אמרה בת 16 ו-8 חודשים). היא גרה בעיר השכנה, לומדת בכיתה י"א. לפני שהיא ירדה מהרכבת היא לקחה את הנייד שלי, שהיה מונח על השולחן, ורשמה את מספר הטלפון שלה.
"תקשר אליי היום, ממש בא לי לצאת" אמרה וירדה בתחנה.

בערב התקשרתי לעינב. היא הייתה צריכה לשמור על אחותה הקטנה, אז קבענו שאני אקפוץ אליה הביתה, כמובן שלא התנגדתי לרעיון. יצאתי בשעה 9 בערב לכיוון הבית שלה. הגעתי לבית פרטי, שנראה מטופח וחביב. האזור היה ממש נחמד וגם מזג האוויר היה נעים. דפקתי בדלת, ועינב פתחה לבושה בפיג'מה, גם אני לא התלבשתי במיטב בגדיי, משום שידעתי שהדייט (אם אפשר לקרוא לזה דייט) יערך בביתה. אם הייתם שואלים אותי בבוקר בחיים לא הייתי משער שאני אמצא את עצמי היום בערב בבית של מישהי שפגשתי ברכבת.
סוף סוף הגעת" אמרה עינב, והכניסה אותי לסלון "אחותי כבר נרדמה…"

ישבנו כמה שעות, ודיברנו. השיחה זרמה, ונראה היה שיש כימיה טובה בינינו. באיזשהו שלב של שיחה, היא פשוט התנפלה עליי בנשיקות לוהטות. התקדמנו מהר… מהר מידי בשנייה אחת כבר החולצה שלה לא הייתה עליה, ושנייה מאוחר יותר גם החזיה נזרקה. הבגדים שלי עפו מעליי באותה מהירות. מהסלון זרמנו לחדר שלה, בחדר שלה הדברים התקדמו אפילו יותר מהר עד ש…
"אמאאאאאא" נשמעה זעקה מלאת אימה "יש גבר זר שיושב על עינב"
קפצתי אחוז אמוק על הרגלים. ליד הדלת עמדה ילדה כבת 8 רועדת מפחד. היה לה ראש גדול וגוף קטן. היא נראתה לי כמו אחת "מהפאורפאף גירל"  (תוכנית טלוויזיה לילדים) הילדה יכלה להיות מאוד חמודה לולא המבט המבועת שבעיניה.
"מאמי הכל בסדר תחזרי לישון" אמרה עינב מסתירה את גופה מתחת לשמיכה.
"אז למה הוא נשך אותך?" שאלה בכעס והצביעה לכיווני.
עינב התלבשה בזריזות
"אני אגיד אותך לאמא" אמרה באותו מבט זועף.
עכשיו תורי היה להיבהל, הדבר האחרון שאני צריך עכשיו זה שהיא תתקשר להורים, ותגיד להם שיש גבר זר בבית.
"לא מאמי" אמרה עינב גם היא נבהלה "רק אל תספרי לאמא ואבא".
לפי הבעת הפנים שלה הבנתי שאבא שלה יקרע אותי לגזרים בלי להתבלבל…
"אז תשחקו איתי" אמרה בטון מפויס במקצת.
"טוב" התפרצתי "מה את רוצה לשחק?"
"מונופול" אמרה בלי לחשוב פעמים.
"ענבלי, אבל רק משחק אחד…" אמרה עינב

 

מיותר לציין שמשחק אחד הפך לעשר, ואני לאורך כל המשחק שאלתי את עצמי, איך יכול להיות שדייט שהיה אמור להסתיים בסקס לוהט, נגמר במשחק מונופול מותח עם ילדה בת 8… לפחות ניצחתי

 

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.