RSS
 

סקס בחדר המורים

24 0:17

הגר המורה המחליפה

אני יודע שהבטחתי בלי דייטים, ובאמת תכננתי לקיים, אבל בתיאוריה זה נשמע הרבה יותר קל מאיך שהדברים מתרחשים בפועל. כשאני חושב על זה, מה שהתרחש יום רביעי לא נחשב בכלל דייט. אני חושב שזה נקרא סטוץ. כבר הרבה זמן לא היו לי כאלה, והאמת חשבתי שלא יהיו לי כאלה גם בזמן הקרוב. בטח כשאני בהפסקה מדייטים, אבל מה לעשות שהדברים האלה תופסים אותי ברגעים שאני הכי פחות לא מוכן, ודווקא ברגעים שאני לא יכול להתנגד להם.

יום רביעי יצאתי להעביר קורס מע"רים לאיזשהו בי"ס בצפון הארץ. בתור מדריך מע"רים יוצא לי לעבור בהרבה כיתות י' וללמד עזרה ראשונה. ה"יתרון" של התפקיד הוא שיוצא לך להיתקל בהרבה מורים, שחלקם אף יותר גרועים מהתלמידים. החיסרון הוא, שלאט לאט אני בעצמי נהיה מורה… (בעעעעעעעעע). בכל מקרה אותו יום רביעי נאבקתי בחבורת פוחזים צעירים בניסיון להחדיר בהם את החשיבות של קורס העזרה הראשונה, מיותר לציין שלא משנה כמה דיברתי על הצלת חיים, ידע כללי וסיפוק, הדבר היחיד שקבלתי מהם היה מבטים חלולים וחסרי הבעה במקרה הטוב, ובמקרה הרע היה מבטי שנאה ותיעוב עמוק. כך מצאתי את עצמי מחזיק ח"ע (חוסם עורקים) בידי, ומנסה לדבר על עצירת שטפי דם, מול חבורת אנשים שזה לא מעניין אותם בגרוש.

"צחי, דן ואורי אם תמשיכו לדבר אני אפריד בינכם" אמרתי בכעס לשלישייה שישבה בסוף הכיתה, וממש נגעלתי מהמשפט ה"מורתי" הזה שיצא מפי. כמובן המורה שאמורה להיות בכיתה לא נמצאת, ואני תקוע לבד עם 40 הילדים.
המשכתי לדבר "טוב ח"ע רוסי נועד לעצור דימומים מאסיביים מהירך…אורי קח את הדברים שלך, וצא לי מהכיתה!" צעקתי, ובמוחי דמיינתי איך אני מניח את הח"ע הרוסי על הצוואר של אורי.
"טוב, מי שלא רוצה ללמוד, שיצא עכשיו מהכיתה" אמרתי לאור הפרעה נוספת של אחד התלמידים. שנייה לפני שבאתי להמשיך בנאום ה"תתנהגו יפה" שלי, דלת הכיתה נפתחה, ואל תוך הכיתה צעדה בביישנות בחורה חמודה בשנות ה-20 המוקדמות לחייה. היה לה שיער בהיר ועיניים ירוקות. היא לבשה ג'ינס מעוצב וחולצה טריקו צמודה שלמרות שהייתה פשוטה, היא רק הפכה את הבחורה לחמודה יותר.
"אני הגר, המורה המחליפה…" אמרה בביישנות כובשת.
"אחלה" אמרתי בקשיחות.
היא התיישבה בצד. השיעור נגמר בשלום יחסית, אחרי נצח ומשהו שעות, ובסוף השיעור נשארתי עם כמה תלמידים שביקשו שאשאר כדי שיוכלו לתרגל הנשמה על הבובה (נשבע לכם שזה היה על הבובה). בכל מקרה הגר ביקשה להישאר גם היא לתרגל.
"אני מקווה שלא אכפת לך, זה פשוט ממש חשוב לי" (מי אני שאתנגד).
בשלב מסוים כל הילדים הלכו, ונשארנו רק אני והגר בכיתה.
"אני באמת לא מבינה, קודם מסלקים הפרשות, ורק אח"כ מנשימים?" היא שאלה בתסכול.
נראה שממש היה חשוב לה לעשות את זה כמו שצריך.
הדגמתי שוב פעם, איך עושים הנשמות, ואיך שומרים על עמוד שידרה.
"אני לא רוצה עם הבובה, על בן אדם אמיתי זה הרבה יותר קשה…" הבטתי בה בתמיהה.
"אני יכולה לתרגל עליך, איך שומרים על הצוואר?" שאלה והסמיקה כולה.
נשכבתי על הגב, והיא החזיקה את הראש שלי בניסיון לשמור על עמוד השידרה. היא הייתה קרובה עם הפנים שלה לשלי. יכולתי להריח את הריח של השמפו שלה. מקרוב לעיניים שלה היה גוון ירוק כהה.
היא נצמדה אלי עוד, ואז… "התבונייד" שלי צלצל, באתי לענות ללירון, והיא פשוט העיפה את המכשיר מידי ונשקה אותי על השפתיים. האמת שזה היה דיי הזוי, נראה כמו נשיקת ספיידרמן כזאת, היא לטפה אותי לאורך הגוף עם היד השנייה שלה, ואז בבת אחת היא התנתקה ממני.
"מישהו יכול להיכנס" היא אמרה בלחש תוך כדי שהיא חוזרת לנשק אותי.
"לא אכפת לי" עניתי בין נשיקה לנשיקה.
היא פשוט נסחפה עם כל הסיטואציה, מזל שיש לי תמיד קונדום בארנק…
*הערה לעצמי, לקחת יותר*
בסוף האקט, היא פשוט התרוממה נישקה אותי בלחי, ויצאה מהכיתה.
לא הספקתי לעצור אותה, לפחות היינו מדברים "בספרפנים". כנראה שמה שבאמת עניין אותה, היה ללמוד לעשות החייאה.

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.

  1. raneran

    24 בספטמבר 2011 ב- 22:51

    grate site, i promise to keep read in the future