RSS
 

אני לא אוהב כדורגל, תתמודדי!

22 22:34

זה מה שאני חושב על הכדורגל שלך!

כבר מזמן הגעתי למסקנה שאני לעולם לא אבין בחורות. לא משנה לכמה דייטים אני אצא, או עם כמה בנות אדבר, זה פשוט לא יקרה. לא במקרה הגעתי למסקנה הזאת דווקא עכשיו. ממש לפני כמה ימים היה לי דייט מדהים, עם אחת הבחורות היותר חמודות שיצא לי לפגוש, ואפילו הגענו לדייט נוסף, אבל דייט שלישי כבר לא יהיה. אתם בוודאי שואלים את עצמכם למה, אז התשובה תפתיע אתכם, כמו שהיא הפתיעה אותי. כי אני לא אוהב כדורגל.

את אורלי הכרתי דרך לירון. אורלי היא בחורה איכותית במלוא מובן המילה. מה זה אומר איכותית? קצינה בצבא, סטודנטית לתואר שני וכמובן נראית מעולה. נפגשנו במעין דאבל דייט מאולתר, שבו נכחו אני, לירון, חברה של לירון ואורלי. הקליק בנינו היה מידי, הצלחתי להפיל אותה במוני (מוג'ו+ג'וני). פלרטטתי בעדינות, ידעתי איך להדגיש את הצדדים החזקים שבי, התעלמתי מהצדדים החלשים שבי והבחורה התרשמה. החלפנו מספרי תבונייד, וקבענו לצאת.

לדייט הראשון לקחתי אותה למקום האהוב עלי, לים. הדייט זרם בצורה מעולה, ישבנו על החוף שתינו בירה, צחקנו ובסוף גם הייתה נשיקה, ועוד איזו נשיקה. היא התנפלה לי על השפתיים, וכרכה את זרועה מסביב לראשי, כך שלא אוכל להתנתק ממנה. סה"כ כשהורדתי אותה בבית, יצאתי בהרגשה טובה במיוחד.

למחרת התקשרתי אליה, ושוב השיחה זרמה, והיא אפילו יזמה שניפגש לדייט השני שלנו בשישי. במהלך השבוע שמרנו על קשר הדדי, ואני חשבתי שאולי אולי סוף סוף מצאתי בחורה ראויה. השבוע חלף במהרה, והנה הגענו לדייט השני. אספתי אותה מהבית, ויצאנו לראות סרט. את הסרט לא ממש ראינו, אם אתם מצליחים להבין למה אני מתכוון, ובסופו ישבנו על ספסל בגן ודיברנו.

השיחה באמת זרמה על הצד הטוב ביותר, קצת נשיקות, קצת דיבורים, הרבה נגיעות וכ'ו. באיזשהו שלב הגיעה השאלה המפתיעה, "תגיד אתה רואה כדורגל?" שאלה אותי, בעוד אנו מחובקים. יצא לי כבר לדבר עם בנות על הנושאים הללו, כולן מאוד אוהבות את זה שאני סולד מצפייה במשחקי ספורט למיניהם, כולל כדורגל, טניס והוקי אפילו משחקים חשובים כמו המונדיאל או ליגת האלופות אני לא רואה.
"לא ממש" עניתי לה, ולא ממש רציתי להרחיב בנושא.
"מה? בכלל?" שאלה בתמיהה, ואני חשבתי לתומי שהיא מתלהבת.
"לא, זה לא מעניין אותי" עניתי לה.
"אבל בטוח אתה מכיר קצת שחקנים, רואה משחקים וכאלה, לא?"
שאלתי את עצמי מה בדיוק היא לא הבינה במה שאמרתי, אבל כנראה שזה לא היה כל כך ברור אז אמרתי "לא, אני לא רואה, לא מתעניין, לא מכיר אף אחד וגם לא רוצה להכיר, למה זה כל כך מציק לך?" משום מה, נראה לי שזה ממש הטריד אותה.
"אבל כל הבנים אוהבים כדורגל" אמרה בפליאה.
"אז או שלא כל הבנים אוהבים כדורגל, או שאני לא בן" אמרתי בגיחוך. כל העניין נראה לי מאוד משעשע, אבל כנראה שהיא לא ראתה את זה באותה צורה כמוני. השיחה כבר לא זרמה כמו קודם. ראיתי שהיא לחוצה ללכת, אז אמרתי יפה שלום, היא נישקה אותי עוד פעם אחת ויצאה.

למחרת היום היא התקשרה. היא דיברה הרבה, ואז היא הגיעה למשפט שזעזע אותי.
"מאוד מפריע לי שאתה לא אוהב כדורגל", אמרה לי בלי טיפת בושה.
"אורלי, הכל טוב איתך?" שאלתי לאור ההכרזה המוזרה.
"כן, פשוט זאת נקודה שמאוד מפריעה לי" חזרה על עצמה.
"את אוהבת כדורגל?" שאלתי וחשבתי לעצמי, שאולי היא בעצמה שחקנית כדורגל, והיא מחפשת מישהו עם אותם תחביבים.
"לא ממש" ענתה לי
"אז מה כואב לך?" שאלתי מתחיל להתעצבן קצת מהשיחה ההזויה הזו.
"פשוט תמיד דמיינתי גבר, כאדם שאוהב כדורגל".
"הבנתי…" תמיד כשאני במצבים כאלה, אני אומר הבנתי. אני לא יודע למה, אבל תמיד זה קורה, כאילו אני ילד מפגר.
היא נשארה על הקו עוד כמה שניות.
"טוב" אמרתי בטון ענייני "אני קצת עייף, אז נדבר…"
אחרי שהשיחה התנתקה, חשבתי לעצמי, שהרבה פעמים יצאתי עם בחורות שונות. חלקן נפרדו ממני מסיבות כאלו ואחרות, מחלקן אני נפרדתי מסיבות כאילו ואחרות, אבל זאת הפעם הראשונה שקשר עם בחורה לא מסתדר בגלל כדורגל.

 

 

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.