RSS
 

הנימפומנית

16 22:07

היום נעשה משהו מיוחד... נקרא ספר

כיתה ח' הייתה הכיתה בה לראשונה התחלתי לדבר על סקס עם חברים. אני זוכר שבתור ילדים שמנמנים וחרמנים, הנושא העסיק אותנו שעות רבות. באחת השיחות שהיו לי עם חבר, אמרתי שהלוואי ותהיה לי אישה נימפומנית. הוא צחק ואמר לי שאין סיכוי שהייתי יכול להסתדר עם אחת כזאת. עד הטיול לארה"ב חשבתי שהוא מדבר שטויות. רק כאשר הגעתי לניו יורק ופגשתי שם נימפומנית אמתית, הבנתי כמה הוא צדק.


הטיול בניו יורק היה אמור לפצות על שלוש שנים ביחידה קרבית בצבא, כל הסקס שנבצר ממני בצבא היה אמור להתמלא מחדש עם עודף. אני לא רוצה להתרברב, אבל תמיד תפסתי מעצמי כאדם מוצלח מבחינה מינית, עד שנתקלתי באנג'י.
את אנג'י (זה היה באמת שמה) ראיתי לראשונה במסיבת בית שיצאתי אליה עם בן דוד שלי. היא הייתה מה שנקרא "האמריקאית הטיפוסית", מדברת שטויות, משתכרת במסיבות והכי חשוב נראית מעולה. בלונדינית (בן דוד שלי אמר לי לאחר מכן שזה צבע), עיניים כחולות מזכירה בובת ברבי . מהשנייה הראשונה ידעתי שאיתה אני רוצה לסיים את הערב. התחלנו לדבר, ומדיבורים זה עבר לריקודים. היא התקרבה יותר מידי ומהר מידי, ואני כמעט מצאתי את עצמי מתאהב בנערה האמריקאית עם המחשוף הנדיב והנטייה להימרח. שניים, שלושה , ארבעה שוטים, שאדם ממוצע היה מגדיר כמיותרים, והיא כבר שואבת לי את הפרצוף עם השפתיים שלה.
"אני אוהבת את המבטא הישראלי שלך" אמרה לי, כשבשלב הזה היא בטח ראתה אותי כפול.
גיחכתי לעצמי, כבר שבוע אני מדבר כמו אידיוט כדי להדגיש את המבטא הזה, שד"א מושך יהודיות אמריקאיות בטירוף.

יצאנו מהמסיבה והזמנו מונית לביתה, שהיה לא כל כך רחוק משם. עלינו לדירה שלה בקומה שלישית, תוך כדי שאנחנו מתגפפים. היא פתחה את הדלת  בזמן שהיא נושכת אותי באוזן (מה אני אגיד, כל אחת והסטיות שלה), הדלת נפתחה וכמעט שנפלנו על הרצפה. היא תפסה אותי בחולצה, וגררה אותי לחדר השינה שלה. הדבר הבא שקרה הוא, שהיא זרקה אותי על המיטה, וכשאני אומר זרקה, זה אומר השליכה אותי כאילו אני איזה שק. צנחתי על המיטה לא מספיק לעכל את מה שקורה סביבי, כשהבחורה החמודה שיצאה איתי מהמונית, הפכה למפלצת משוגעת.
אז אחרי אקט מיני סוער שאת פרטיו המלאים אני אחסוך מכם (רק אגיד שבשלב מסוים היא שרטה לי את הגב, ממש אבל ממש חזק). מצאתי את עצמי מותש על המיטה שלה, מתנשף כמו חזיר  יבלות.
"איך היה?" שאלתי כשאני בטוח שהתשובה שאשמע תהיה "פיצוץ".
"בסדר" אמרה בטון רגיל "בוא עוד פעם", היא לא ממש חיכתה לתשובה, וכבר זינקה עלי בשנית.
אין ספק שהיא יודעת את העבודה, היא עשתה כמה תרגילים אקרובטים, שעוררו אצלי את החשד שאולי אין לה עצמות.

שוב אני שוכב על המיטה הרוג מעייפות. בד"כ אני מסוגל להמשיך כמה פעמים בלילה, אבל הסקס איתה הוא כל כך אינטנסיבי, שכל פעם אחת איתה מעייפת אותי כמו פעמיים עם כל בחורה אחרת.
"אני הולכת להתקלח" אמרה מתנשפת גם היא. נשארתי לבד בחדרה , ולאט לאט הרגשתי את עיניי נעצמות, נרדמתי… התעוררתי בקפיצה,  הרגשתי כאב חד בתנוך האוזן. במשך כמה שניות אני מנסה להבין מה הולך סביבי, כשחלחלה בי המחשבה המזעזעת שאולי היא נשכה אותי באוזן… היא באמת נשכה אותי באוזן!!!
"אני רוצה אותך, עכשיו!" אמרה
"לא, בבקשה, לא" מלמלתי אחוז בעתה. מיותר לציין שזה לא ממש עזר לי.

ככה זה המשיך עוד כמה פעמים עד הבוקר, באיזשהו שלב כבר הייתי כל כך מרוקן, עד שחשבתי שאני לא אוכל יותר לקיים יחסי מין בחיים, וגם אז זה לא הספיק לה. ( באקטים האלו, זה כבר הפך למשחק חד צדדי).

בבוקר ברחתי חזרה לדירה של בן דוד שלי. ישנתי כמעט עד הערב, וכשבן דוד שלי חזר מהעבודה, הוא אמר "אתה בא לצאת היום? יש כמה בחורות שממש קל להזרים אותן, אני אומר לך סקס בטוח".
"עזוב אותך" אמרתי לו "היום אני קורא ספר.

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.

  1. אנג’י באה לארץ « DateShow Blog

    2 בינואר 2012 ב- 2:06

    […] הנימפומנית […]