RSS
 

גברים בשחור – הדייט

27 18:34

"ג'וני, אתה רוצה להיכנס למרצדס שלי?"

סוף סוף הוא יצא. אחרי עשר שנים בהן ישבתי בציפייה וחשבתי "מתי הוא ייצא… מתי???" הגיע הסרט גברים בשחור 3 לקולנוע. אז אחרי השיחה הלא כל כך זורמת עם טלי ב"ספרפנים", ואחרי שהתקשרתי אליה. קבענו שנצא לסרט, ההסכם היה שאני אבחר את הסרט, והיא תבחר את המקום. רק ביום הדייט הבנתי שעשיתי טעות שתעלה לי הרבה מאוד כסף.

"בסדר" אמרתי לה בשיחה בנייד "את תזמיני את הכרטיסים ואני אשלם לך על שנינו."
"ג'וני, אתה באמת לא צריך לשלם עלי בדייט השני" היא אמרה.
"לא לא, אני מתעקש." אמרתי באציליות.
"טוב מאמי, אז איזה סרט? גברים בשחור?" שאלה בקול ענייני.
"כן, בתלת מימד" עניתי בסיפוק, כי הרי אי אפשר לראות יצירת מופת גאונית כל כך בדו מימד.

להפתעתי הרבה היא רצתה לראות את הסרט קרוב לבית שלי, והיא אפילו התנדבה לבוא עם האוטו שלה (נשמתי בהקלה כשהיא אמרה את זה, בכל זאת היא גרה במרחק 40 דקות נסיעה ממני). נכנסו לקולנוע, ובאתי לקופות להוציא את הכרטיס, כשהיא עצרה אותי והובילה אותי ישירות לאולם הקולנוע.
"אל תדאג, אפשר לומר שהם מחכים לנו." היא חייכה אלי.
"מה זאת אומרת?" שאלתי וחשש התחיל לבצבץ במוחי.
"יהיה בסדר" אמרה וגררה אותי ביד לאולם.

כמעט בלעתי את הלשון, כשהבנתי שאנחנו נכנסים לאולם הוי אי פי. בשלב הזה שאלתי את עצמי האם אלוהים רוצה לראות אותי מגיע לקיץ עם מינוס בחשבון הבנק? והתשובה, האירונית משהו, הגיעה, כאשר טלי, כאילו שמעה את המחשבות שלי, אמרה, "אחרי הסרט נשב באיזה בית קפה חמוד".
כן, אין ספק שאלוהים החליט לדלדל את החסכונות שלי בשביל הטיסה לתאילנד, במקרה הטוב, אם אני אמשיך להיות בקשר עם טלי, אצליח להגיע לחופשה בנס ציונה, וגם זה בקושי.

ביקורת על הסרט אני מעדיף שלא לכתוב בפוסט הזה, אבל במהלכו הנחתי יד על כתפה של טלי, והיא השעינה את ראשה על כתפי. אף פעם לא הבנתי אם זה נוח לבחורה או לא, אבל כנראה שלה זה היה נוח, כי היא לא הזיזה את הראש. המלצה שלי, לא ללכת עם בחורה לסרט בתלת מימד, זה אף פעם לא טוב, המשקפיים מציקות לך בעיניים וגם גורמות לך להראות מפגר, ואפילו הבחורה שאתך נראית כמו חיזר עם פרצוף מבולבל.

הסרט נגמר, וישבנו בבית הקפה, עברה לי בראש המחשבה אולי לתת לה לשלם, לפחות על עצמה. הרי, מי יותר קמצן? זה שלא משלם על הבחורה שאתו, או הבחורה שאפילו לא משלמת על עצמה? אבל, בסופו של דבר זה רק קפה ועוגה, כמה כבר זה יכול לעלות? אם זה באמת יימשך ככה, היא חייבת להתרגל לשלם על עצמה. אני פשוט לא אשרוד לאורך זמן ככה, בסוף אני לא אוכל לקנות קולה בקפיטריה של האוניברסיטה. המלצר שהגיע הביא לי את החשבון. טוב… זה יצא 100 שקל לשנינו, אני בטח לא אמות מלשלם את זה…
"עזבי, זה שלי" אמרתי והנחתי את כרטיס האשראי על השולחן.

הכל התברר לי, כאשר ליוויתי אותה לרכב שלה. היא נעצרה ליד ג'יפ של מרצדס ואז, להפתעתי הרבה, היא נכנסה לתוכו. עכשיו, הכל ברור. היא לא מחפשת בחור לנצל אותו, זה פשוט מה שהיא רגילה מהבית. בחורה בת 25 שנוסעת במרצדס, רגילה ללכת לוי אי פי בקולנוע, לאכול במסעדות יוקרה ולשתות בקבוק יין ב-200 שקל, זה אפילו לא נראה לה חריג, היא בכלל לא מבינה את הערך שיש לכסף הזה בשבילי. שנייה לפני שהיא סגרה את הדלת, היא משכה אותי ביד ונישקה אותי. לפחות בדייט השני היא כן מתנשקת. היא נסעה והשאירה אותי עם המסקנה שאם אני רוצה לטוס לתאילנד עם לירון בקרוב, אז אני חייב למצוא עבודה נוספת.

 
 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.